| Manufacturer Part Number: | AT604-28V |
|---|---|
| Manufacturer: | NKK Switches |
| Product Category: | Accessories |
| Available Quantity: | 9010 Pieces |
| Unit Price: | Quote by Email |
| Description: | LAMP INCAN 28V T-1 3/4 DLB SER |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Lead free / RoHS Compliant |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Production Status (Lifecycle): | Obsolete / Discontinued |
| Delivery Time: | 1-2 Days |
| Date Code (D/C): | New |
| Datasheet Download: | AT604-28V Datasheet |
| Internal Part Number | 898-AT604-28V | |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks | |
| Condition | New & Unused, Original Sealed | |
| Category | Switches | |
| Family | Accessories | |
| Manufacturer | NKK Switches | |
| Series | - | |
| Part Status | Obsolete | |
| Standard Package | 1 | |
| Weight | 0.001 KG | |
| Application | Email for details | |
| Replacement Part | AT604-28V | |
| Country of Origin | USA / JAPAN / Philippines / Malaysia | |
| MOQ | 1 Piece | |
| Picture / Image / Photo | Send via email | |
AT604-28V is in stock for immediate shipping now. We are the distributor of NKK Switches all series components. The condition of AT604-28V is new and unused, you can buy AT604-28V NKK Switches with us at a very low price and quick delivery.
Please kindly send us an email if you have any demands for AT604-28V.
| MKP385591040JPM4T0 | 9.1µF Film Capacitor 200V 400V Polypropylene (PP), Metallized Radial 1.654" L x 0.945" W (42.00mm x 24.00mm) | MKP385591040JPM4T0.pdf | |
| M39003/09-2001/TR | 150µF Hermetically Sealed Tantalum Capacitors 6V Axial 65 mOhm 0.289" Dia x 0.686" L (7.34mm x 17.42mm) | M39003/09-2001/TR.pdf | |
| 8-32053-1 | Red 8 Stud Spade Terminal Connector Crimp 16-22 AWG | 8-32053-1.pdf | |
| YFF15SC1C473MT000N | 0.047µF Feed Through Capacitor 16V 1A 50 mOhm 0402 (1005 Metric), 4 PC Pad | YFF15SC1C473MT000N.pdf | |
| 8N3SV75FC-0113CDI | VCXO IC 156.25MHz 6-CLCC | 8N3SV75FC-0113CDI.pdf | |
| MC68EC040FE20A | 68040 Microprocessor IC M680x0 1 Core, 32-Bit 20MHz 184-CQFP (31.3x31.3) | MC68EC040FE20A.pdf | |
| SN74CBT6845CDBQRG4 | Bus Switch 8 x 1:1 20-SSOP/QSOP | SN74CBT6845CDBQRG4.pdf | |
| 7134SA55JI | IC SRAM 32KBIT 55NS 52PLCC | 7134SA55JI.pdf | |
| VE-JVJ-CY-F1 | CONVERTER MOD DC/DC 36V 50W | VE-JVJ-CY-F1.pdf | |
| VE-B7R-CY-F4 | CONVERTER MOD DC/DC 7.5V 50W | VE-B7R-CY-F4.pdf | |
| DC782A-W | LTC2251 - 10 Bit 125M Samples per Second Analog to Digital Converter (ADC) Evaluation Board | DC782A-W.pdf | |
| RSM30DTMT | CONN EDGECARD 60POS R/A .156 SLD | RSM30DTMT.pdf | |
| BACC63BV24F30PN | 30 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold | BACC63BV24F30PN.pdf | |
| RNF14FTD294R | RES 294 OHM 1/4W 1% AXIAL | RNF14FTD294R.pdf |